| ianaslexfgg a întrebat:

Cum să răspunzi cu miștouri?
Cei care ati raspuns la intrebarile anterioare, stiti despre ce vb. laughing
Cum să răspunzi șmecher la :
,,Bună"
,,Cf"
,,am văzut că ai pus o poza, esti frumoasa"
,,Cf pui,,,
,, Cf printeso "
Si tot felul.
Da ti mi niște reckturi

17 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu-ți vine spontan să dai o replică ci doar citate răsuflate de alții, las-o baltă (e un sfat prietenesc)

| Vasile2003 a răspuns:

După părerea mea mai bine îi eviți...ei nu vor înceta niciodată deoarece asa au fost obișnuiți

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si acestea sunt mistouri?

Daca nu vrei, nu raspunzi. Posibil pe nimeni, chiar si pe persoana care ti-a scris sa nu intereseze un astfel de raspuns.

| ianaslexfgg explică (pentru sierra1):

Curat sfat.

| ianaslexfgg explică (pentru DoarBogdan):

Si normal ca nu se așteaptă la un astfel de răspuns.
Acum e activ. Imi spune că vrea să ne vedem, ca sunt frumoasă, imi zice pui, si uite ca de 2 zile nu zice nimic. Sa aiba vreo strategie nu se poate, ca i prea prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa pari și tu o mistocara și nu te ști cu suste-le rolling on the floor
În primul rand nu răspunzi la "bună cf", și nu trebuie sa faci mișto de oameni.
Dar daca vrei sa pari cool : ii spui,, eu nu fac, eu iau totul de-a gata " happy
Dar repet, buna cf este anost sa întrebi pe cineva, nici nu prea se mai răspunde în 2021 la aceasta întrebare! Eu ți-aș sugera sa fi naturala, sa nu pari ceea ce nu ești doar sa pari și tu" cineva ".
În rest, toate cele bune!

| ianaslexfgg explică (pentru anonim_4396):

Păi și dacă îmi scrie omu,, bună cf,, atunci eu ce dracu să mă cred? Ii spun că ieși cu muștele la plimbare.
Păi cam numai acest tip de întrebare pun băieții care vor sa agate,, bună cf?" Stiu ca este stupid, dar numai asa primesc fetele mesaje în 2021. Altceva ce sa întrebe? Uite, chiar acum imi dete bună, ce ii zic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ianaslexfgg):

Cine te mai întreabă bună ce faci nu le mai rasounzi, punct!
Alege sa discuti cu o persoana originala, atipica în sens bun!, și cam atât.
Poate ii place la băiat de tine dar nu știe sa te abordeze. În locul tău eu nici nu îl mai băgăm în seama.
Sincer sa fiu, nici tu nu pari sa fi prea smart happy
Dacă îl consideri prost, nu ii mai rasounzi decât sa îți bați joc de el.

| sierra1 a răspuns (pentru ianaslexfgg):

Mami, tu de fapt ne ceri să-ți spunem cum să fii FALS, asta vrei?

| ianaslexfgg explică (pentru sierra1):

Nu, mami, nu. Ai înțeles greșit, la fel cum mulți cu funcția de-o leafă pârjolită în societatea asta lingușitoare o fac!

| Nemessys a răspuns:

De ce ai la follow / prieteni persoane de genul asta daca tot spui ca te deranjeaza comentariile / mesajele primite de la ei? happy Daca chiar te-ar deranja, ti-ai luat putin din timpul ala incat sa faci curatenie in lista aia, dar din pacate o sa scada numarul de like-uri.

| Saiko10 a răspuns:

Daca nu iti vine natural nu o sa reusesti sa le dai "rekt"

| sierra1 a răspuns (pentru ianaslexfgg):

"| ianaslexfgg a întrebat: Cum să răspunzi cu miștouri?"

" ianaslexfgg; mulți cu funcția de-o leafă pârjolită în societatea asta lingușitoare"

ete fleoșc, ce are una cu alta?

| ianaslexfgg explică (pentru sierra1):

Ete are, scuzați cuvantul ete

| sierra1 a răspuns (pentru ianaslexfgg):

In viziunea ta (de care m-am convins), o fi având

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu serios că nu te înțeleg. Ai pus întrebări zile în șir despre același subiect. Zici că nu ești îndrăgostită de el, dar văd cum insiști să îi dai replici. Nu mai am cuvinte...

| ianaslexfgg explică (pentru anonim_4396):

Ok.