| OmuFoarfeca a întrebat:

Cum sa trimit de pe un telefon Nokia muzica si alte fisiere pe un iphone 4 folosind bluetooth-ul?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De pe telefon pe iPhone nu poti, doar sa treci de pe telefon pe calculator prin bluetooth, apoi din calculator, prin cablu de date, pe iPhone.

2 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Nu poti, daca vrei sa transferi ceva pe un iPhone, trebuie sa o faci de pe un alt iPhone.

| MCEdward a răspuns:

Nu merge conexiune bluetooth doar intre Iphone- Ipohone, conectarea lor cu un alt teefon de aoricare alta firma nu e acceptata, incearca cu un card reader sau cablu de date prin Calculator.