| karlastyles a întrebat:

Cum pot sa trimit muzica de pe comp la telefon prin bluetooth?

3 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Ai nevoie de un adaptor bluetoth : http://www.pcgarage.ro/adaptoare-bluetooth/.

Apoi.

Conectezi bluetooth dongle-ul (stickul), instalezi driverul de pe cd furnizat dacă nu a venit însoțit de un cd îl ia automat... o sa apară semnu de la bluetooth în colțul din dreapta jos langa ceas.
Dai click dreapta ad device (trebuie să ai bluetoothul activat pe tel și să îl ai la îndemană).o să gaseasca telefonul, se dă next, după o să dea un cod care trebuie introdus pe telefon.
Trebuie să îți dea niște mesaje pe tel la care trebuie sa dai yes/da, după finalizare în funcție de telefon va trebui să instalezi softul telefonului ex Lg cu selectie la conexiune pe bluetooth.
Apoi urmărești tutorialul cu next.
Baftă!

| SweetDreams a răspuns:

Nu cred ca se poate.
Foloseste mai bine un cablu de date :d

| crissnebb83 a răspuns:

Daca ai bluetooth pe comp e ff simplu mergi la mel click dreapta send to bluetooth device gaseste tel tau si dai ok