| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Cum trimit muzica prin bluetooth de pe un telefon cu android 4.1.1?

2 răspunsuri:
| cosmin13612 a răspuns:

Selectezi melodia apesi partajare... apoi bluetooth si alegi cui vrei sa o trimiti si ai grija ca daca si cel caruia vrei sa-i trimiti melodia are telefon Samsung, foarte probabil nu o sa ti-l arate pentru ca e pe invizibil. Deci trebuie sa isi faca bluetooth-u vizibil. Il poate face vizibil la Setari > Wireless si retea > Setari bluetooth > Se poate descoperi (cel putin asa e la mine)

| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu explică (pentru cosmin13612):

Cand apas pe melodie imi apare decat: redare, adaugare in lista de redare, setare ca sonerie, stergere, cautare;.Am dta la cautare si imi apare browser, chrome, muzica, youtube, muzica play;