| AndreuTsa_8488 a întrebat:

Cum salvez o poza de pe Make Up Instrument. Nu vreau sa-mi fac cont

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Descarca programul photoscape...editezi poza in makeup instrument si dupa intri in photoscape si dai clik pe screen capture. apoi pe capture full screen si salvezi poza din photoscape apoi o decupezi in paint... sper ca te-am ajutat:*

| DiamondStph a răspuns:

Apesi butonul ''Print Screen'' de pe tasatura, iar dupa mergi in Paint sau Photo Scape, unde dai ''CTRL + V'', iar dupa decupezi si salvezi excat poza datorita. Sper sa reusesti, eu asa fac.