| DeeaLove08 a întrebat:

Pot sa salvez o poza de pe un cont hi5? funda!

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Nupsad, de la hi5 nu se poate, deoarece daca dai clic dreapta pe poza, ar trebui sa scrie save image as, dar nu scrie. Deci nu se poate salvasad Numai de la facebook. Dar nici acolo nu se mai poate la unii. Imi pare rau!

Sper ca te'am ajutatkiss

11 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Inainte se putea dar acum le-a "confidentializat"intr-un fel pentru mai multa sigurantabig grin
Fundabig grinbig grin:d

| deniisa a răspuns:

Da poti cu print screen numai.

| GoldwinNn a răspuns:

Da poti cu mozila

| PrincessConsuela a răspuns:

Click dreapta pe poza si Save Picture As.

| Sas a răspuns:

Desigur ca poti sa salvezi

| analia0103 a răspuns:

Nu nu poti...

funda? plzzpuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyeso3

| Do_3377 a răspuns:

Se putea, dar inainte acum nusmug.

| MaiiaAna a răspuns:

Da, se poate... si uite cum:
cand esti in album, pe poza pe care o vrei tu (ea fiind micuta) dai Click dreapta >> "view image". La sfarsitul link-ului pe care il are poza iti apare "-01.jpg", Stergi cifra 1 si scrii 2 adica "-02.jpg". Poza se va face mare, dai click dreapta si o salveziwinking

| Prigat10 a răspuns:

Poti cu photoscape-ul, dai screen capture pe acolo, si dupa aia decupezi numa poza doritahappy, fundatongue mersihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. daca ai un program anume big grin

| MissBee_9661 a răspuns:

Buna big hug
Se poarte salva!
Eu am salvat cateva poze...
Trebuie sa vezi toate pozele din albumul respectiv si dupa aceea dai click drqapta save image as... si o salvezi. Dar problema este ca o salveaza mica.sad Eu meritam funda! Nu este adevarat ce a spus PinkyFlor! sad