| AtateaConditii a întrebat:

Cum se face pizza? Am aluatul gata facut dar nu stiu cums a pun celelate ingrediente.

2 răspunsuri:
| sergiu2 a răspuns:

Ia tot ce ai prin bucatarie si amestecale pe pizza sigur va iesi ceva interesant

| kostyx a răspuns:

Intinzi aluatul, pui pe el o pelicula de sos pentru pizza (din ala cu sos de rosii, ustoroi, oregano, piper, sare, etc) apoi pui putin cascaval / mozzarela, pui ciuperci etc etc tec ce mai ai tu si apoi mai raz un pic de cascaval deasupra. incalzesti cuptorul la 180 de grade, bagi pizza la cuptor ~25 min. o scoti si pofta buna happy