| justmegirl a întrebat:

Cum te imprietenesti cu cineva? mai bine zis cu un baiat pe care il plac. vreau dupa teze sa incerc sa intru in vorba cu el etc. dar cum sa ma imprietenesc
precizez ca stie ca-l plac dupa ce pe o prietena a palito sa vorbeasca cu o fata din clasa lui sa-mi faca cunostinta etcstraight face

3 răspunsuri:
| ErrChan a răspuns:

Pai poti sa intrebi daca a stiut la teza sau mai multe lucruri daca a invatat, daca a fost greu, usor etc. sper ca te-am ajutat.

| Cristinna_8657 a răspuns:

Cand faci cunostinta cu el spune-i,, incantata de cunostinta, si numele lui,, ce mai faci? apoi incearca sa gasesti lucruri in comun, vorbeste despre sport pentru ca baietilor le place sportul sau vorbeste cu acea fata cate iti va face cunostinta cu el sa iti spuna si ce ii place si sa vb cu el deaspre subiectele care ii plac si lui.succes cu baiatul si bafta la teze

| XxDeeDeexX a răspuns:

Daca il placi nu te sftuiesc sa te imprietenesti cu el pentru ca o sa te i a drept amica prietene in nici un caz nu s ar gandi la o relatie...fii naturala cat mai dragalasa, jucausha(sunt sigura ca esti:*)sau fii asa cum iti place tie sa fii sau cum ii place luiwinkingiti urez multa BAFTA! Fundita?hee hee