| justmegirl a întrebat:

e vorba de un baiat pe care il plac si mai multi au incercat sa-mi faca cunostinta cu el sau sa ma bage cu el, asa pana la urma are prietena, bun, no problembig grin

dar nu inteleg de ce cand sunt cu cineva sau cu mai multi incepe el sa se dea mare-.- de exemplu:
stateam pe hol cu un baiat si o fata si vorbeam, si incepe el sa se bata cu unu si se uita la mine.cred ca asta cu bataia s-a intamplat de multe ori, sau cu datu in spectacol.
Ma incurca baiatul asta.ma placi sau nu? ca sa stiu sa ma imprietenesc cu altii

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Imprieteneste-te cu altii mai putin violenti si care nu se dau mari. Asta pe care-l placi si caruia ii place sa se dea in spectacol o sa te pocneasca si pe tine intr-o buna zi. Doar ca sa se dea mare.