| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare că arăt? Sincer!

https://imgur.com/a/zaZZr05

58 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Degeaba este cum zici tu frumoasa daaca este o disperata dupa atentie, asta denotand si ca nici nu prea o duce capul.

Si eu zic ca orice om care este injjurijit si are grija de el este frumos.
Asa ca ma lasi dracu cu notele tale?

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

"Asa ca ma lasi dracu cu notele tale?" - Ray a introdus notele.
Ce ipocrit esti si tu cand zici ca cere atentie. Aloo, toata lumea pe Facebook cere atentie cand posteaza poze si texte, daramite pe un site ca TPU. LOOL
Ma lasi cu DOUBLE STANDARDS-urile tale? laughing

| aXy99 a răspuns:

Arati bine. Sincer!

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Pai si ce am zis eu ca aia de pe FAcebook sunt mai buni.Si aia sunt la fel, toti cei care cer atentie sunt la fel de redusi (bine, unii mai mult decat altii)

Pai vad ca tot o tii pe aia cu "note cel putin 9". Uite poate mie nu-mi place fata ei.Altuia probabil sa-i placa. D-asta zic orice om ingrijit si care are grija de trupul lui este FRUMOS. Acum cat de frumos este in ochii fiecaruia, difera de la om la om

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sincer.
Forma corpului- atrăgătoare, tentantă.
Fața- drăguță
Părul - sălbatic
Tinuța, hainele- ieftine și lipsite de gust.
- Atitudinea- naivă, neajutorată, predispusă la eșecuri sentimentale, pe motiv că nu tot ce zboată se și mânâncă, așa cum încă mai crezi.
Dacă am fi amândoi singuri pe o insulă pustie, omenirea nu ar pieri din lipsă de urmași. Altfel, m-aș mai gândi, cu toate că nu prea mult.
Dacă ai postat poza ca să dobândești mai multă încredere în tine, fiindcă nu ai reușit încă să îl găsești pe acela, este inutil. El se află pe undeva în jurul tău și te iubește în tăcere.
Sincer.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Nu vezi pe figura ei, câte răspunsuri sunt - nu- la aceste întrebări?

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Apoi sa stii ca multe fete de varsta ei din Ro sunt mai urate ca ea. Daca ea nu e asa frumoasa, apoi majoritatea fetelor din Ro de varsta ei sunt urate dupa standardul lui Ray si al tau. Cate pretentii aveti voi laughing Si parca vad ca nici voi nu sunteti macar de-un 7 in viata reala incat sa aveti acces la o fata peste 7 laughing

| RAY a răspuns (pentru sadrian46):

Fiecare are o parere personala, eu unu i-am dat nota 7

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Părerea mea are un criteriu major. Are ovulație? E fertilă? 10+

| RAY a răspuns (pentru sadrian46):

Daca ar fi vorba de o relatie eu as acceptat-o ca sotie dar sa fie serioasa, sincera, cu ceva cultura

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Ce zic eu, ce zici tu.Se pare ca nu ai IQ-ul suficient de mare sa procesezi ce am scris eu

| andiceasu95 a răspuns:

Ar fi fost frumos daca nu ai fi sters poza,

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Voi nu aveti IQ-ul suficient de mare cand ziceti ca o fata frumoasa merita doar nota 7 iar altele de google la intamplare sunt mai faine la fata ca asta laughing Pe naiba. Va doriti marea cu sarea si-apoi vezi baieti plangandu-se pe TPU ca n-au prietene rolling on the floor

| Yurisa a răspuns:

Poate alta data nu stergi daca tot ai chef sa cersesti complimente

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Cu gandire asta nu o sa ajungi deloc departe, te asigur.

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Voi aia care aveti prea mari pretentii de la fizicul unei fete te asigur ca nu o sa ajungeti departe. Fata din poza era destul de ok.

| Frank51 a răspuns:

3 de NU, te asteptam la anul.

| Sofer a răspuns:

Nu stiu cum arati ca nu apare nicio poza in link.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Nu, esti incapabil psihic sa procesezi ce am spus

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Vezi ca exagerezi, omule si prea te crezi un neinteles.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Nu,sunt decat mai destept decat tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bogdan70001):

Sunt doar* mai deştept decât tine.

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Daca taceai, filosof ramaneai! laughing

| acerr a răspuns:

Ohoo dragut

| BlackRose03 a răspuns:

Ăm...ai șters-o

| GabiDumitrescu a răspuns:

NU mai are nimeni poza aia?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai șters poza. Așa cu ea ștearsă, arăți minunat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am accesat acum și mi-a apărut pe ecran așa.
Zoinks!
Deci cam așa arăți.