| SkateBoy a întrebat:

Daca am 1.64-1.65m ce marime la skate mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| gogupantof a răspuns:

Skateurile de obicei au dimensiune standard, doar latimea placii difera. Ca si latime 7, 75 pentru o stabilitate mai buna

3 răspunsuri:
| oOoRubyoOo a răspuns:

Realizezi ca nu are nici o treaba una cu alta? du-te sa vezi ce si cum

| contunustiucare a răspuns:

Pai ti s-ar potrivi intr-adevar un 7.75 dar ai grija ca placa sa fie profesionala.

| TovarasuLyn a răspuns:

Daca ai 1.64-1.65m si 43 la picior poti sa iti iei si 7.9 depinde si daca te dai vert sau street si de cat timp te dai si preferinte personale.Inaltimea ta nu are nici o legatura cu latimea placii