| Katerrine a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti, ce ati alege: vampiri, zane sau varcolaci? big grin Si de ce happy

21 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, mi-ar place sa fiu zana tongue deoarece este in spiritul copilariei si, daca a-si fi zana as putea face de toate. tu?

| covrigeisarati a răspuns:

Unicorni!

| Katerrine explică (pentru Konata):

Nu stiu, cred ca as prefera zana thinking

| Katerrine explică (pentru covrigeisarati):

Haha laughing

| DanutzaCrisstinutza a răspuns:

Mi-ar place sa fiu vampira pentru ca toti m-ar lasa sa fac ce vreau si daca nu-mi covine ceva ii musch

| MenInShadow a răspuns:

Vreau sa fiu vampir.
Uite asa ma sigur ca moare cine trebuie, si traieste cine merita.
Si mai stiu si ca o sa ajung 100% in iad direct daca sunt vampir pentru ca este o creatura a raului asa ca... Free to kill idiots!

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Vampir deoarece e bestial

| Katerrine explică (pentru MenInShadow):

Hm, ai dreptate aici big grin Dar daca esti vapir esti invincibil smug Adica, cat de cat thinking Oricum, imi place stilul tau de gandirewinking

| MenInShadow a răspuns (pentru Katerrine):

Multumesc!
Daca vrei un model ca sa vezi ce vampir sunt, informeaza-te despre Alucard din Hellsing Ultimate (anime) sau uitate la anime si o sa iti dai seama ce vreau eu de fapt.
Este de ajuns si sa citesti despre elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Katerrine explică (pentru MenInShadow):

Mersi, o sa ma ma informezwinking

| tsunami11 a răspuns:

Eu as vrea s-a fiu varcolac deoarece as avea mai mare putere as fi mai rapid intr-un cuvint as fi mai bun fata de muc sunt acum si e mai fain s-a fii varcolac decit vampir nu as umbla dupa singe ca vampiru.

| MenInShadow a răspuns (pentru BigHoss):

Viata eterna e un cosmar nu ceva de care sa te bucuri.

Răspuns utilizator avertizat
| MenInShadow a răspuns (pentru BigHoss):

Cand poti face ce vrei?
Ce vrei sa faci in viata eterna de e asa important.
Daca ai viata eterna te plictisesti.
Chiar iti este asa frica de moarte incat vrei sa traiesti fara sa mori?
Vrei sa traiesti si sa ai parte de femei pana iti este scarba de ele? Sa nu mai simti gustul mancarii, sa faci aceleasi lucruri de 10000000 de ori, si cand o sa zici "Nu mai am ce face pe Pamant, vreau sa mor" sa nu poti?
Asta ti se pare ok?
Mie nu prea.
Dar fiecare cu parerea lui, daca se v-a inventa, poti fi sigur ca daca eu am dreptul la viata eterna si tu nu, voi renunta la el si ti-l voi da tie, sa te chinui tu cu el, nu eu happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampir. Asa as fi nemuritor. Bine, trebuie sa ma obisnuiesc cu gustul sangelui. Si stim cu toti ca vampirii sunt sensibili la lumina, deci voi fi nevoit sa dorm ziua si sa ies noaptea.

| MenInShadow a răspuns (pentru BigHoss):

Mda, nici eu nu pot spune ca abia astept sa mor, dar cand o sa se intample, o sa rad si o sa zic " viata pe planeta asta cu oamenii astia a fost de..." stii tu mai departe.
Poate o sa mor razand.
Cine stie.
Oricum, ramane cum am zis. Daca eu am nemurirea si tu nu, te contactez, ti-o dau, si problema rezolvatahappy

| moilolyta09 a răspuns:

As prefera zana pentru ca e mai...copilaresc happy

| Batistuță a răspuns:

Zâne : pentru că fac bine și mai ales pentru că pot zbura!

| Miranda27 a răspuns:

Zana, pentru ca as putea zbura si pentru ca nu as bea sange, ca vampirii laughing. Dar si vampirii sunt tari.