| Ѕოilε a întrebat:

Vampiri sau varcolaci? De ce? Funda :X!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Vampirii love struck love struck love struck ii adooorlove struck Mai ales pe Damon Salvatore din TVD

| HighOnMeth a răspuns:

Voi alege vampiri. Dar nu vampirii stralucitori din twilight sau altii din vampire diaries. NU! Vampiri vampiri. Ca in Buffy, sau True Blood(nici aici nu sunt cine stie ce dar sunt mai buni ca in alte filme) sau Dracula. Acei vampiri, care sunt malefici, nu din aia vegetarieni si nu mai stiu cum.

| EeDiy a răspuns:

Varcolaci pentru ca ii bat pe vampiri big grin xD

| Ramo586913 a răspuns:

Vârcolaci pentru că sunt mai simpaticilaughing Nu ştiu exact de ce dar mi se par mult mai înspăimântători şi eu asta aştept de la o fiinţă de genulsmug