| Katerrine a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti, ce ati alege: vampiri, zane sau varcolaci? big grin Si de ce happy

21 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Vreau sa fiu vampir.
Uite asa ma sigur ca moare cine trebuie, si traieste cine merita.
Si mai stiu si ca o sa ajung 100% in iad direct daca sunt vampir pentru ca este o creatura a raului asa ca... Free to kill idiots!

| Katerrine explică (pentru MenInShadow):

Hm, ai dreptate aici big grin Dar daca esti vapir esti invincibil smug Adica, cat de cat thinking Oricum, imi place stilul tau de gandirewinking

| MenInShadow a răspuns (pentru Katerrine):

Multumesc!
Daca vrei un model ca sa vezi ce vampir sunt, informeaza-te despre Alucard din Hellsing Ultimate (anime) sau uitate la anime si o sa iti dai seama ce vreau eu de fapt.
Este de ajuns si sa citesti despre elwinking

| Katerrine explică (pentru MenInShadow):

Mersi, o sa ma ma informezwinking

| Konata a răspuns:

Buna, mi-ar place sa fiu zana tongue deoarece este in spiritul copilariei si, daca a-si fi zana as putea face de toate. tu?

| Katerrine explică (pentru Konata):

Nu stiu, cred ca as prefera zana thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampir. Asa as fi nemuritor. Bine, trebuie sa ma obisnuiesc cu gustul sangelui. Si stim cu toti ca vampirii sunt sensibili la lumina, deci voi fi nevoit sa dorm ziua si sa ies noaptea.

| moilolyta09 a răspuns:

As prefera zana pentru ca e mai...copilaresc happy

Răspuns utilizator avertizat
| tsunami11 a răspuns:

Eu as vrea s-a fiu varcolac deoarece as avea mai mare putere as fi mai rapid intr-un cuvint as fi mai bun fata de muc sunt acum si e mai fain s-a fii varcolac decit vampir nu as umbla dupa singe ca vampiru.

| Miranda27 a răspuns:

Zana, pentru ca as putea zbura si pentru ca nu as bea sange, ca vampirii laughing. Dar si vampirii sunt tari.

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Vampir deoarece e bestial

| Batistuță a răspuns:

Zâne : pentru că fac bine și mai ales pentru că pot zbura!

| DanutzaCrisstinutza a răspuns:

Mi-ar place sa fiu vampira pentru ca toti m-ar lasa sa fac ce vreau si daca nu-mi covine ceva ii musch