| pwp a întrebat:

Daca ati avea sansa sa cunoasteti o celebritate(de la noi sau de afara) pe cine ati vrea sa cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Twist a răspuns:

Ian Somerhalder clar.pentru ca felul in care joaca, in care ''i-a dat viata'' lui Damon in TVD e pur si simplu geniallove struckparca aia ar fi propria viata nu ca interpreteaza.
si enrique iglesias.imi place inca de cand eram mica.si e super secsi =p~

41 răspunsuri:
| C1p1 a răspuns:

Shakira

| TeoPT a răspuns:

Ia să vezi acum câte răspunsuri Justin Bieber, Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato laughing

Răspunsul meu: Ben Burnley
Baftă

| KinderMaxim a răspuns:

Anthony kiedis

| Anto_9732 a răspuns:

Adela Popescu, Miley Cyrus, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Zack Efron, Cole Sprouse, Dylan Sprouse, William Levy. pe acestia as vrea sa ii cunosc, dar daca zici numai o celebritate as vrea sa il cunosc pe William Levy =p~. Funda?puppy dog eyes.

| Tzuc a răspuns:

Pe Dub Fxlove struck.sau Andrea Bocellihappy. dar tu?

| Trissy1 a răspuns:

Kurt cobain/mj da au murit asa calaughing
pun p aa solistu de la metallica :X!

| Trissy1 a răspuns:

Solistu de la Metallica

| Deyutza81973 a răspuns:

Pe fernando de la canasebes

| dasda a răspuns:

Eminem, lil wayne, jay-zthinking rihanna, willow smithlove struck

| Psihiatra a răspuns:

100% pe Orlando Bloom love struck
sau daca asi putea alege si unul din Romania, acela ar fi Mihai Bendeacwinking
si din afara...asi alege pe langa Orlando o multime:membrii unor trupe rock, James Kameroon, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Sebastian Ruli=p~, William Levy=p~

| Trissy1 a răspuns:

Solistul de la Metallicalove struck

| Trissy1 a răspuns:

Miley as da si selena de fapt toooooti :X

| Roxii a răspuns:

Pai.green day, fratii sprouse, celine dion, membrii paramore, Borgore, Rihanna, jayson Mraz...etc muulti
dar numa una:paramore:X

| AndaAndore a răspuns:

Shakira, William Levy. [din afara]
Andra si Paula Selling [ de la noi ]
Numai bine :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber :X:X:X... dar sh selena gomez, miley cyrus, demi lovato etc...

| Andruza a răspuns:

Shakira, Rihanna, Katy Perry day dreaming

| pitikaaaa a răspuns:

Bill Kaulitz

| PDM2000 a răspuns:

Dulse Maria nu am sansa de a o cunoaste Sackira nici atata jean de la craiova nu cred Smiley l-am vazut in realitatae o trecut cu masina pe lanaga mine dar el nu ma cunoaste si multi altii

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Ian Somerhalder love struck love struck love struck

| maddy0212 a răspuns:

Olivia Lufkin:X

| razvan12345 a răspuns:

Russe Hantz sau Parvati Shalow din Survivor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randy Ortonbig grin

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Eu sincer as vrea sa le intalnesc sau cel putin sa ma duc la un concert de-al lui demi lovato sau miley cyrus dar tu?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș sta de vorbă cu Vârciu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e sa aleg doar una(intrucat nu e singurul pe care mi-as dori sa-l cunosc); Nicolas Cage.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ian Somerhalder, Jhonny Depp, Nina Dobrev, Kelly Clarckson, Rihanna, Demi Lovato si Taylor Lautner :X

| micurutza2005 a răspuns:

Pai imi place Ian Somerhalder as vrea sa il cunosc, Jakie Chan, Edie Murphi etc.de la noi nu stiu ...Razvan Fodor...etchappy

| BYAAA_5532 a răspuns:

Nina Dobrev happy

| xxdd a răspuns:

50 cent sau mircea badea