| CocoMexii a întrebat:

Cu care celebritate ai vrea sa faci sex? De ce?

9 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Cu Gigi Becali thinking Ce intrebari pui si tu ionico laughing)))

| AlinaaAli a răspuns:

Singurul barbat pe care l-as lasa sa puna manuta pe mine in afara de prietenul meu e Wentworth Earl Miller! e un scump:X:X

| Ecea a răspuns:

Maica Teresa.

| secret_2599 a răspuns:

Shakira! E cea mai tare femeie din lume dupa parere mea. Imi place comportamentul ei, modul ei de a se prezenta caracterul, persoana in sine. Si probabil daca as avea-o as tine-o bibelou.

| Sn1p3r a răspuns:

Paris Hilton, Larisa Riquelme

| Thunderstruck a răspuns:

Cu mine as vrea, doar sunt o celebritate.

| Thunderstruck a răspuns:

Cea mai mare bunaciune pe sistem sanziana buruiana...inca putin si ii ies silicoanele din tate...rolling on the floor De sexy braileanca n-am mai auzit

| CocoMexii explică:

Nu suna rau deloc laughing

| blue007eyes a răspuns:

Cu pamela anderson lee pentru ca as avea de invatat multe despre sex