| Sileeence a întrebat:

Dacă ai avea șansa să întâlnești o celebritate care ar fi aceea? big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu președintele României ca să-l întreb de ce ne minte atât de mult!
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Aș fi o idioată dacă aș spune că aș vrea să întâlnesc o celebritate mai mult decât alta.
Însă, mi-ar plăcea să o întâlnesc pe Hayley Williams sau Kristen Stewart.

| darrio2007 a răspuns:

Salma Hayek.

| Ayako a răspuns:

Jensen Ackles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cu Ellen Pompeo, Reese Whiterspoon, Patrick Dempsey.
Te pup!

| Yasmin875 a răspuns:

Ashlee Simpson

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Mah, nu prea-s eu genu care sa aiba favoriti.Dar daca e sa fac o exceptie aceea ar fi, probabil, Johnny Depp, nici un film de al sau nu m-a dezamagit pana acum.Si nu e ca si cum as fii vazut putine.

-Numai bine.

| ksuper31 a răspuns:

Deliric1.

| Kisie a răspuns:

Cu cei de la One Direction canta destul de ok. Sau cu Justin Bieber big grin

| Morfina060 a răspuns:

Aa..as fi vrut cu Heath Ledger, cel care-l interpreteaza pe Jocker in seria Batman,(Jockerul fiind unul din persoanele admirate de mine) dar a murit in anul 2008.