| TeooTeo a întrebat:

Daca ati vrea sa cunoasteti o celebritate(de oriunde), pe cine ati vrea? raspunsul asemanator cu al meu va primi fudita love struck...

Răspuns Câştigător
| SkittlesS a răspuns:

Jonas brothers
justin bieber
u?/
pup
StupiDream
P. S:Soooper poja kiss :X

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu am pus intrebarea asta happy
eu as vrea sa il cunosc pe Ian Somerhalder love struck

| AG a răspuns:

[nu stiu ce caut aicilaughing] Am sentimentul ca tu vei spune Justin sau vreun alt Disney kid. Eu zis Gerard Way, Jared Leto si Pink. Nu ma pune sa aleg si intre cei trei, ca nu am cumlaughing

| AnaisC a răspuns:

Buna!
Jon Bon Jovi:X
Slash
Steven Tyler
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| iza03zu a răspuns:

Poi as vrea pe Justin Bieber sa ii zic vreo doualaughing
Da as vrea sa il cunosc pe John Cena de la wresling chiar mas bucura...si am auzit ca vine in Romania:X da nu am eu norocu sa ma duc... u pe cine ai vrea?

| elisarktis a răspuns:

Selena gomez Selenutza

| elisarktis a răspuns:

Robert Pattinson

| SkittlesS a răspuns:

Ma bucur ca ai gusturile ca si ale mele kiss