| AlexTm a întrebat:

Daca ati putea trai doua vieti, ce ati vrea sa fiti in fiecare viata si cum le-ati trai?

3 răspunsuri:
| roxy_5398 a răspuns:

Vaaai, buna intrebarea!
pai, cred ca in primul rand, mias folosi "prima viata" sa zic asa, in a face tot c imi place, sa incerc experiente noi, sa calatoresc, sa incerc diferite lucruri, as trai la maxim, iar in cea "dea doua viata" as invata din greselile pe care le-am facut in prima.
sau, in prima viata as munci foarte foarte mult, inkt sa fac o gramada d bani, iar in a doua viata as trai din belsug cheltuindui laughing) rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

In amandoua as face ce fac acum

imi traiesc viata la MAXIM:X