| ovidiu97 a întrebat:

Daca ati putea alege sa fiti oricine de pe planeta asta cine ati vrea sa fiti?

7 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Cred ca as vrea sa fiu Bill Gates macar sa am 60 de miliarde de dolari sa cheltui.Mi-as cumpara orice love struck

| Cornelcmn8 a răspuns:

As vrea sa fiu eu.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Cheryl cole! that woman is perfect! si vorbim despre perfectiune in cel mai absolut sens. dar u?

| rlkaa a răspuns:

Ooo nu vrea nimeni sa fie JB? laughing mare minune

| FuCkMAn a răspuns:

As vrea sa fiu asa cum sunt acum.Dar mi-as dori sa locuiesc in jamaica printre rastafarieni si sa fumez iarba linistitbig grin One love

| Tequila_8652 a răspuns:

Bear Grylls laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UnVisFrumos pentru a inunda conştiinţa oamenilor cu lucruri bune, gânduri paşnice şi lucruri minunate la care nu ar fi visat niciodată!
Sau un Înger, dar mă simt foarte bine şi-n pielea mea.
O zi minunată în continuare!