| Darkness1 a întrebat:

Daca comand dupa eMag trebuie sa platesc si transportul?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Comenzile cu valoarea totala mai mare de 90 RON (tva inclus) beneficiaza de livrare gratuita.
Pentru comenzile cu valoarea totala mai mica de 90 RON (tva inclus) si care au mod de livrare curier se va aplica un cost de transport in valoare de 11.99 ron (tva inclus).
Nu se aplica costul de transport pentru livrarile din Showroom-uri si punctele de livrare Flanco.
In cazul stornarii comenzilor sau Retur prin Extragarantie, costul de transport nu se storneaza.