| imyourdestiny2 a întrebat:

Daca fumez tigari ocazional(adica 1 data la 2 luni sau la o petrecere.) imi poate afecta sanatatea? ce as putea pati?

9 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Depinde ce tigari fumezi... De exemplu sunt puternice si slabe.
Si n-o sa mori pentru o tigara.
Sunt altii care fumeaza 1pachet/ zi.

Bafta.

| YOLO3e333 a răspuns:

Nimeni nu ne zice de efectele bune ale drogurilor, toti iti zic nu fuma weed ca poti sa iti pierzi prieteneni in mall. DA e adevarat te duci in mall fumat si ii pierzi! asta e iti faci alti. Nu se intampla nimic dar de la 1-2 pe luna o sa ajungi la 1-2 pe zi si tot asa happy parerea mea despre weed e urmatoarea: te strica psihic.

| YOLO3e333 a răspuns:

Weed sau tigari?

| YOLO3e333 a răspuns:

Weed sau tigari?

| imyourdestiny2 explică:

Tigari

| emilia21 a răspuns:

Nu e un pericol foarte mare, dar fi sigura ca nici nu e bine, indiferent de cat fumezi. Bine ca nu fumezi ca alti, ziua si pachetul! Dar pe viitor ai grija. Bafta

| HBK a răspuns:

Depinde cat rezista organismul tau. Daca nu il inveti des cu fumul de tigara, nu ai avea probleme multe.Insa,sanatatea,sa stii si tu ca iti va fi afectata in timp.Trebuie sa recunoastem, sunt nocive.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se poate inampla sa maresti treptat numarul lor, apoi sa fumezi mai des si ...sa devi dependenta! Toti fumatorii au inceput asa, o tigara la un chef, doua la o nunta, trei la un party cu fetele, etc, etc! Nu-ti fura caciula singura! Acum nu-ti dauneaza, dar iti va dauna in viitor. Opreste-te cat ti-e usor sa faci asta.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

N-are măi nimic.