| andreeafbz a întrebat:

Daca la telefonul spune ca numarul pe care l-ai sunat nu este disponibil, inseamna ca nu are semnal? (Orange)

5 răspunsuri:
| Gaby_4244 a răspuns:

Ori nu are semnal ori este inchis telubig grin

| floryynnel a răspuns:

Salutare, eu cand auzeam asta ma gandeam la 3 lucruri: a) nu are semnal; b) nu are baterie; c)ori vorbeste cu cineva la tel in momentul respectiv, iar cand vorbesti cu cineva si alcine te suna auzi un fel de biiphappy

| Danutz0990 a răspuns:

Inseamna ca acea persoana pe care o apelezi este intr-o conversatie cu altcineva

| Bubbchac a răspuns:

Este o posibilitate... Dar, mai mult cred ca numarul pe care l'ai sunat nu este disponibil, inseamna ca are telefonul inchis. tongue Bye bye! kiss

| Lucian_1182 a răspuns:

Nu are semnal, fix in acel moment incearca sa sune sau este sunat, se afla intr-o convorbire si nu are functia de apel in asteptare activa sau are telefonul inchis.