| darkgirl58 a întrebat:

Daca nu de pe eMAG atunci de pe ce site de incredere sa comand Samsung galaxy s3?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce nu de pe eMAG? Eu de acolo mi-am luat telefonul.
Daca nu vrei, poti comanda cu incredere de pe altex.ro unde gasesti cele mai mici preturi sau de pe telefonultau.ro.

| darkgirl58 explică (pentru Bondarel99):

Pentru ca pana in august poate il scoate din oferta ca pe ala pe alb si pe albatsru deja la scos si nu am acum suma necesara happy

| Bondarel99 a răspuns (pentru darkgirl58):

Http://www.emag.ro/......ESZFKBBBM/
Mie mi se pare un pret mai mult decat accesibil, eu am dat in ianuarie aceeasi bani pentru un s2...