| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu mananc nimic timp de o saptamana patesc ceva? Si cam cate kilograme voi slabi daca fac asta?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
66 răspunsuri:
| catycaty_5603 a răspuns:

Buna o prietena de-a mea a slabit foarte mult nu manca deloc in schimb consuma foarte multa apa plata si a slabit cred ca vreo 15kg si nu a patit nimic cand am vazut-o dupa acasta perioada in care ia a slabit foart mult numi venea sa cred ...nu cred ca vei pati nimic in schimb mananaca fructe de ex mere ...etc etc

| Carmenmaria14 a răspuns:

Eu nu am mâncat 2 săptămâni și am slăbit 10-12 kg, dar beam peste 3l de apa pe zi, după m-am apucat de o dieta care nu prea era buna, nu am dat jos decât 5 kg în 2 săptămâni și nu am fost mulțumită. Acum țin iar dieta "no food" sunt la a 4a zi și nu am nimic, totul e sa nu faci efort fizic și sa te hidratezi. Eu mai beau apa cu lămâie calda dimineață.

| Ioana_Allexandra_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corpul isi va face rezerve numai atunci cand va incepe sa manance ceea ce manca si inainte (alimente nesanatoase, etc).

| AnastasiaPascaly123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Întrebare ce dieta țineai de ai slăbit 1 kg pe zi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnastasiaPascaly123):

De ce te-ar interesa asa ceva? Trebuie sa stai cat mai departe de asemenea diete idioate.

| Elena1609 a răspuns (pentru Carmenmaria14):

Cate kg ai avut cand ai inceput sa ti postul cu apa?