| dianamaria2001 a întrebat:

Daca mananc o saptamana doar iaurturi degresate cate kilograme slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doamne fereste sa faci asta. Mergi la un medic nutritionist. Poti sa dai in anorexie.

| Vlach a răspuns:

Nu te gandi sa mananci doar iaurt o saptamana adica e posibil sa slalbesti prea mult adica au fost cazuri in care unii oameni au murit din cauza acestor diete

| DumiY a răspuns:

Buna!
Poti sa mananci iaurt cat timp vrei tu sau poti sa nu mananci nimic dar nu vei slabi nici 100 de grame daca nu vei face un pic de sport.

Iaurtul este bun dar nu in cantitati foarte mari.
Daca mananci o saptamana DOAR iaurt, vei ave probleme cu stomacul si cu burta.

| georgege a răspuns:

Depinde... dar fa si sport altfel nu prea are efect.