| LauraG3 a întrebat:

Daca mananc o saptamana intreaga numai mere, cam cate kilograme slabesc?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Depinde de cate kilograme ai, varsta si ce mananci pe langa merele alea.
Daca mananci 5 mere, apoi o ceafa de porc, nu mai slabesti. Sper ca nu ai de gand sa mananci numai mere timp de o saptamana.Adevarat,vei slabi pe moment, dar apoi te vei ingrasa ca un purcel.Pe langa fapul ca vei fi balonata, te vei alege cu o durere insuportabila de cap si ameteala.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probasbil 1kg, dar saptamana urmatoare ai sa pui 3 la loc

| CosminC86 a răspuns:

Ciau! O femeie de ~60kg, dupa calculele mele daca mananca cate 7 mere pe zi, intr-o saptamana ar trebui sa slabeasca cam 4kg si 500grame, insa in urmatoarea saptamana se va ingrasa 8kg. Daca vrei sa slabesti sanatos, scoate din alimentatie prajelile, dulciurile, sucurile acidulate si painea.

| Alandala16616923946 a răspuns:

Ce întrebare întrebătoare, nu? thinking