| BuBuRuZzZa_1967 a întrebat:

Pot slabi daca mananc doar fructe si beau doar apa timp de o saptamana? daca da cate kg? dau fundaAlove struck

Răspuns Câştigător
| xl0llip0px a răspuns:

Nu ajuta la nimic.O sa-ti faci mai rau.O solutie ar fi sa te obisnuiesti sa mananci de multe ori si putin (mananci cind iti este foame) pentru ca daca lasi sa ai o foame de lup mananci o gramada si te ingrasi.Ar fi si o solutie sa eviti grasimea.insa nu sunt incredintata in asa ceva. Sportul ajuta mult.Stiu acest lucru.Prietena era un pic mai plinuta, iar cind a inceput sa practice dansul arata perfect.In cazul tau ai putea sa alergi sau sa faci alte exercitii.Bafta! si nu uita: si persoanele plinute sunt dragute in felul lor happy nu iti chinui organismul astfel.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Tot ce vei reusi e sa iti dai organismul peste cap si sa iti faci probleme de sanatate, daca vrei sa slabesti fa foarte mult sport si incearca sa nu mananci mancaruri grase, prajeli si mai putin dupa ora 18. sportul e la baza oricum.alergari,aerobica,fitness,astea te ajuta

| ligiuta a răspuns:

1 kg