| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu mananc nimic timp de o saptamana patesc ceva? Si cam cate kilograme voi slabi daca fac asta?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
66 răspunsuri:
| deea_3128 a răspuns:

Pf... daca nu o s mananci timp de o saptamana p urma o s ai probleme cu stomacul...ca sa slabesti mananca multe fructe legume.salate reciwinking.si sport! oricum nu face s nu mananci 1 saptamana pentru ca o sa te imbeti de cap o sa ai dureri de stomac si no sa fie bine pe urma! BAFTA!

| Blonda_1879 a răspuns:

Daca nu mananci nimic o saptamana...pfffwinking
e foarte usor, nu mananci nimic primele 2 zile, a treia zii deja mananci niste mere sau lamai, a parta si a cincea nimic, apoi incepi sa mananci njte mere, apoi repetiwinking asa fac si eu cand ma ingras :d si chiar slabesti :d nu mori cum zic ceilalti laughing))laughing)) iti zic din experientawinking doar apa, mare, lamaie si uneori grefruitwinking

| adriana_2424 a răspuns:

De maine voi incepe si eu sa nu mananc nimic, ci doar sa beau apa.sa vad cat rezisthee hee)
sunt cam poofticioasa, dar vreau sa reusesc. o sa va tin la curent!