| sexlove a întrebat:

Daca reincarc cartela de cosmote cu 5 EURO cate luni am perioada de gratie? adica peste cat timp imi expira creditul?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

La 5 euro ai 2 luni valabilitatea creditului si 12 luni perioada de gratie din momentul in care a incetat valabilitatea.

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Creditul expira dupa 30 de zile.

| danyelaionela a răspuns:

Eu una am incarcat pe 23 martie cu 6 euro si imi expira creditul pe la jumatatea lunii iunie. Acum calculeaza si tu...

| ionut1369 a răspuns:

Periada de valabilitate e de 2 luni iar de gratie 11

| debbieCrain a răspuns:

Peste o luna! asa-i la toate reincarcarile! sper sa iti fii fost d ajutor! fundoi?