| croissant a întrebat:

Daca sunt pe stop poate dauna spalatul excesiv in zona intima?

Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Https://teotrandafir.com/......iei-49558/

Ai aici regulile de baza, in care vei gasi si lucruri noi pe care sigur nu le stiai despre igiena in aceasta perioada a lunii.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Orice e în exces strică.
E important să ai grijă de igiena ta în această perioadă. Ai grijă ce produse folosești.

| Plato a răspuns:

Absolut orice exces dauneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,anume în momentele astea trebuie să te ţii şi mai curată, decât în zilele obişnuite, pentru că sângele e mediul ideal pentru dezvoltarea bacteriilor.Sauna şi băile sunt interzise în această perioadă, poţi face doar duş.