| RegeleRasului a întrebat:

Daca un baiat(eu) place o fata si el a intrebat-o daca vrem sa fim impreuna si ea a raspuns "nu" mi se pare ca viata pentru mine nu are sens ...as vrea sa mor puteti sa-mi dati un saft orice

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu. de ce sa mori? crezi ca ea e singura fata. mai sunt fete si mai frumoase de 100 de ori.
Si eu am avut un prieten tot florin si mi-a zis ca daca vreau sa fiu cu el si eu i-am zis nu, si am ramas cei mai buni prieteni.

Cei care nu te vor nu te merita. Traieste-ti viata.

App. cati ani ai?

3 răspunsuri:
| ana_6336 a răspuns:

Si pe mine m`a intrebat cel mai bun prieten daca vreau sa fiu cu el si i-am zis "nu" oh go on si nu s`a schimbat nimic intre noi :X deci n`ai c pierde big grin asta e straight face stiu cum e sa-ti intoarca cineva spatele da` asta e viata merge mai departe cu sau fara acea "ea" sunt muuuulte fete pe lumea asta big grin

si cum zicea si adriana333 ''Cei care nu te vor nu te merita''

| RegeleRasului explică:

Am 16 ani

| RegeleRasului explică:

Dar ea nu stiu din ce motiv s-a suparat pe mine