| Deeeenisaaaaa a întrebat:

Heii kiss. Este un baiat de care imi place si m-a intrebat daca imi place de el. i-am zis da si a spus ca si lui de mine, si in ziua respectiva ma si sarutatbatting eyelashes. Eu as vrea sa fim impreuna.thinking ce sa fac? Sa'i spun eu.:-s? Astept raspuns. kiss Dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Pai din moment ce te-a intrebat daca iti place de el si u ai raspuns''da'',v-ati si sarutat eu zic ca sunteti deja impreuna:*.Nu trebuie neaparat sa iti puna intrebarea''Vrei sa fii cu mine?'', se intelege ca vrei deoarece i-ai zis ca il placibatting eyelashes.Mai suna-l si intreaba-l ce mai face, daca mai iesiti afara doar voi2 happy...Succes:*>:d

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bella12 a răspuns:

B u n a!

Zic sa astepti sa vezi daca chiar te place normal ca te va intrebahappy e firesc! Mai vorbiti pe mess, alea alea, radeti, daca e timid vorbind si tot vorbind poate o sa scape de timiditatea pentru. tine.Asa o sa isi dera seama...

S u c c e s:*!

| cobritsA a răspuns:

Buna deni!
Daca zici ca te place lasa-l pe el sa te intrebe, dar poate este o fire mai timita, asa ca mai bine fa-ti tu curaj si intreaba-l sau daca nu incearca sa isi dea seama ca vreti sa fiti impreuna fara sa ii zici.Asa o sa isi dea seama de ce iti doresti tu.
Succeskiss, o zi buna!