| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat. I-am spus ca il plac si mi-a raspuns ca si el ma place, dar cand l-am intrebat daca vrea sa fim impreuna nu a vrut.De ce? Ma puteti ajuta? Plzz

Răspuns Câştigător
| basexcu a răspuns:

Pai daca aveti 12-13 ani... poate e timid happy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca e nehotarat. Spune ca te place dar poate nu e genul care sa se implice intr-o relatie. Sau poate ca ii placi dar nu in sensul in care vrei tu. Ar trebui sa fii recunoscatoare ca e un baiat sincer. Incearca sa vorbesti mai multe cu el si sa il intrebi de ce nu vrea. Propune-i o plimbare sa vorbiti mai multe si atinge si subiectul acesta.

| Iziii:x a răspuns:

Poate are prietenahappy
Sau poate ii este rusinesmug[este timid]
Orcum succes kiss
FUnda?puppy dog eyes

| CarMen_6610 a răspuns:

Eu am 12 ani si plac s eu un baiat care ma place si el si el mi-a batut diferite apropouri dar eu nu le-am acceptat din simplul motiv ca m aconsider cam mica si mi-e frica sa nu-l plac atat de mult incat daca ne vom desparti sa sufar poate asta e motivu...baftahappy funda:dhappy

| EnjoyTheSilence a răspuns:

Vorbeste cu ellove struck

| nyna a răspuns:

Poate ca nu vrea sa aiba o iubita d l aceasta varsta

| Georgy_1679 a răspuns:

Poate te place sau nu.
ce ar spune prietenii lui daca ati fi impreuna? cred ca asta e problema.

| lomna a răspuns:

ei bine poate te-a mintit sau mai este si a doua variantate place dar e rusinos. ei bine in cauzul in care e rusinos, fa-l sa se simte bine in prezentasa.