| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Daca un baiat flirteaza cu mine, adica se da la mine, mi s-a intamplat de multe ori asta dar eu sunt mai timida de fel si nu sunt obisnuita sa mi se dea atentie si nestiind ce sa fac as vrea sa stiu, sa glumesc, sa fiu sigura pe mine, nu vreau sa fiu o plictisitoare care plictiseste baieti. Cine are mult mai multa experienta va rog m-ar ajuta mult răspunsurile si sfaturile voastre, nu ma supar orice mi-ati spune, as vrea anumite idei, nu m-ar supara daca m-ati judeca si ati rade dar nu imi pasa, v-am spus nu prea ma pricep la astea deși ar trebui si întreb pe cineva cu mai multa experienta decat mine.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca nu stii sa te faci atragatoare. In alta intrebare de-a ta spui ca i-ai spus unui baiat ca il placi si de atunci se uita urat la tine.
Ce fel de timidă esti?

| cherrybby a răspuns:

Vezi sa nu fii doar o caterinca pentru ei

| Profaaaaa a răspuns:

Bună.
Dacă acel băiat chiar te place, tot ceea ce tu poți să faci este să fii foarte NATURALĂ.
Nu trebuie să pari altcineva, fii TU!
Ai încredere în tine și în ceea ce ești, lucurile astea nu se pot învăța, vin de la sine... vei vedea!?

| SimonaNicoleta20 explică (pentru Profaaaaa):

Da dar daca face glume si ma complimenteaza eu cum sa reactionez la glumele lui la complimentele lui cum sa il atrag si mai mult decat este?