| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Vreau sa intreb ceva pe baieti sau fete cine stie,de ce credeti ca un baiat s-ar comporta si ar trece pe langa mine de parca nu exist? Adica eu am impresia cateodata asta, adica nu se uita niciodata, deci deloc, chiar daca ma uit la el si daca ma vede ca ma uit la el se va uita o jumate de secunda apoi ar continua sa vorbeasca,iar de exemplu cand ma fac de ras,numai el rade. Noi nu vorbim pentru ca is cam timida, dar as vrea sa vorbesc cu el, dar cand vreau sa vorbesc cu el, parca nu ii pasa, eu il plac dar cred ca el ma uraste, chiar daca nu i-am facut nimic.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"de ce credeti ca un baiat ...trece pe langa mine de parca nu exist?"

ai cumva vreo problemă legată de "look" și nu ne-o prezinți?

| user643890655 a răspuns (pentru sierra1):

Nu am

| sierra1 a răspuns (pentru user643890655):

S-ar putea să fie de la faptul că nu abordezi teme de discuție interesante, ca asta de ex

https://www.tpu.ro/......u-o-plasa/

| Annasicamy a răspuns:

Nu are cum sa te urască așa din nimic, nu e interesat cred oricum lasă l in lumea lui că fata nu trebuie sa fii așa față de băieți, probabil vede că îl placi și se dă important vai

| DrHeart a răspuns:

Buna, happy
Nu ar avea de ce sa te urasca, pentru ca el nu a ajuns sa te cunoasca. In ce sens spui tu ca "te faci de ras"? Faci ceva amuzant, sau spui ceva amuzant? E destul de probabil ca sentimentul sa nu fie reciproc si imi pare rau pentru asta. Stiu ca e nasol. Toti oamenii din lumea asta au trecut cel putin o data printr-o experienta de genul, in care ne-am indragostit de cineva si nu era reciproc. Se poate intampla indiferent de varsta.
Daca vrei sa te simti mai bine in situatia asta, pune-te in valoare in perioada urmatoare. Acorda-ti un pic mai multa atentie. Uite, ai putea sa-ti faci o lista cu lucrurile care iti plac la tine, pentru inceput. Poate la inceput iti va parea ciudat, insa o sa descoperi ca esti un om frumos din multe puncte de vedere si ca meriti mai mult de atat. Te imbratisez! happy