| LoveGivesYouWings a întrebat:

Dati'm isi mei idei de ce as putea sa desenez si sa pictez pentru ora de desen.nu am nici o tema data vreau chesti cat mai simple dar totusi deosebitehee hee saau ciudate big grin laughing :*. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Doi cai care joacă volei în timp ce fumează jointuri.Eu asta am desenat.

| Ambasada a răspuns:

Anime:X
Ultima data am desenat asta :X
E mortal :))!:X
http://www.animewallpapers.com/wallpapers/wonderfuldays/full_3.php
Si tot aici gasesti altele. daca nu mergi pe google:-?
"Anime wallpaper"
Succes;;)
Funda?:>

| NoChanceForUs a răspuns:

Să-i spună cineva tipei că are o marmotă pușcăriașă pe umăr.

| giuly a răspuns:

Hei tipa, vezi că ai o marmotă puşcăriaşă pe umăr.