| dydy1 a întrebat:

Dati-mi site-uri care sa aiba poze de genul sau ce ar trebui sa scriu pe google sa gasesc asa.(f)file:///D:/New%20Folder/deviantart/black, and, white, bw, deviant, grinch7, photography, woman, words-c3d18f9a53e86df92954c610d053563b_m.jpg
sau
file:///D:/New%20Folder/deviantart/cute, girl, morning, quote, red, head, text, vintage, woman-0042f305e3dc9f7e5b54991176a89ef6_m.jpg

4 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Poze de genul asta, adica? cu tatuaje pe corp? cu tatuaje pe umar?

| dydy1 explică:

Da ceva de genul

| deea89 a răspuns:

Site`uri nu am gasit cu ceva exact.incearca sa bagi pe google.eu am bagat emo with tatoos, tatuaje pe umar, dar exact exact cum sa arate tatuajul sau persoana care are tatuajul, sau poza in sine nu stiu.nu cunosc ceva exact ce cauti.dar incearca pe google sa scrii ce am zis sau mai exact ce cauti si poate poate gasesti.succes :*