| Moonset a întrebat:

TPU!
Stiti cumva unde as putea sa gasesc ochelari ca cei din urmatoarele poze? file:///C:/Users/user/Desktop/original.jpg
sau
file:///C:/Users/user/Desktop/xrmg6e-l-610x610--sunglass es-hippie+glasses-nerd+glasses-tumblr-tumblr+girl-tumblr +fashion-shirt-navy-calvin+klein-crop+tops-oversized-urb an-white-black-glasses-crop-blue-t+shirt-blue-tumbler-gi rl-.jpg?
Caut de mult timp ochelari ca astia si nu gasesc. Daca voi stiti unde pot gasi, va rog sa imi spuneti!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti sa dai un link cu o poza din PC. Trebuie sa uploadezi poza pe un site si apoi dai link-ul. Exemplu: http://s1066.photobucket.com/ Contul este gratuit.

| Gonrax a răspuns:

Nu așa se uploadează pozele... Încearcă să le uploadezi pe gyazo sau imgur, că așa doar tu le poți vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca doar tu vezi pozele alea, nu sunt linkuri

| AdrianTzar a răspuns:

Linkurile nu funcționează!

| Moonset explică:

Http://imgur.com/a/fhS4V. Acum se vad? Imi pare rau, nu stiam.