| TaylorSwift a întrebat:

Dau funda! Cine a fost la hotelul Hercules din Jupiter? Imi spuneti si mie cum a fost? Cel mai bun si eficient raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| Adinutza14 a răspuns:

Am fost si eu in jupiter, langa hotelul hercules, am citit mult despre el pentru ca am vrut si eu sa merg acolo...ai putea sa te uiti pe urmatorul link:http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=hercules--jupiter-aurora&id=1216, sper ca o sa-ti fie de folos...aici au scris oamenii care au fost acolo, funda?:D