| yunkky a întrebat:

DAU FUNDA! Cine imi poate spune cum se numesc toate cartile existente din seria jurnalele vampirilor si daca se poate sa imi dati un site unde le pot citibig grin! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Jurnalele Vampirilor vol. 1-4 [trezirea,lupta,furia,reuniunea], Noul Ciclu : Intoarcerea [caderea noptii,suflete-umbra,miez de noapte] + Jurnalele lui Stefan [inceputurile, sete de sange, nesatul]. incearca pe scribd [http://www.scribd.com/......EUNIUNEA].