| KateMiddleton a întrebat:

Care sunt toate cartile din seria Jurnalele Vampirilor de Lisa Jane Smith? Dati-mi-le va rog in ordine cronoligica.Multumesc anticipat. Ofer funda,

Răspuns Câştigător
| maryfanMJ97 a răspuns:

Jurnalele vampirilor 1: Trezirea - L.J. Smith
Jurnalele vampirilor 2: Lupta - L.J. Smith
Jurnalele vampirilor 3: Furia - L.J. Smith
Jurnalele vampirilor 4: Reuniunea - L.J. Smith
Jurnalele Vampirilor 5: Intoarcerea. Caderea Noptii
Jurnalele vampirilor 6: Intoarcerea. Suflete-umbra - L.J. Smith
Jurnalele Vampirilor 7: Miez de noapte - L.J. Smith
Jurnalele Vampirilor 8: Fantoma - L.J.Smith

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tu ai auzit de categoria Literatura?

| KateMiddleton explică (pentru William):

Cand dau intrebarile in Literatura imi vin raspunsurile peste o luna, nu este o categorie prea vizionata din pacate, asa ca n-ai ce-mi reprosa.

| William a răspuns (pentru KateMiddleton):

Sigur, nici nu m-am gandit la asta. Numai un tont ar posta intrebarile la categoria potrivita nu? laughing Pun pariu ca daca ma uit la profilul tau o sa gasesc destule intrebari pe care sa le raportez.

| KateMiddleton explică (pentru William):

Uite am avut nevoie de raspunsuri urgente, si domnule perfectiune nu vreau sa ma cert.

| KateMiddleton explică (pentru William):

Raporteaza cat ai nevoie,daca asta chiar iti aduce placere,sa faci rau altcuiva, esti pierdut, si intrebarea asta chiar nu ai de ce sa o raportezi, categoria adolescenti include mai multe deodata, cartea e una de adolescenti.