| Sexygirl_2352 a întrebat:

Dau funda! Laptopul meu scoate un zgomot foarte ciudat.ca si un aspirator mai mic, dar el este inchis si nu pot face nimic sa il opresc sau sa il deschid.Deci nu se poate deschidecryingde la butonas cryingCe pot face? credeti ca nu mai are bateire sau care e problema?crying

2 răspunsuri:
| alexkoopa a răspuns:

Daca i.ai dat capace (sau nu) si se aprinde dar nu initiaza windows sigur e hardD-ul

| Bogdan_8232 a răspuns:

Da-i un buton la rece: scoate bateria si scoate-l si din priza si apasa de cateva ori pe butonul de pornire-asta curata sistemul de curent si uneori rezolva anumite bube.
acum e posibil sa fie hardu, poate ventilatorul s-a blocat cu vre un gunoias sau ceva de genu. --service.
. si inca ceva, cand folosesti laptopul comectat la curent prin priza, scoate-i bateria, cu timpul se umfla si se arde