| Andreea0612 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu. Se deschide dar nu se mai aprinde ecranul si nici nu se mai aude nimic.
Maine il duc la reparat. Credeti ca se mai poate face ceva sa mearga?

4 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Toate informatiile sunt pe hard deci da se pot

| Aniquel a răspuns:

Mi s-a intamplat aceeasi chestie. Mi se aprindea doar beculetul de la butonul de aprindere si ledurie. Cand l-am dus la reparat cei de acolo au spus ca mi s-au dus niste cipuri de la placa de baza. Am asteptat cam 3 saptamani pana au dat comanda de cipuri si au incercat sa mi le puna. Doar ca, atunci cand am fost sa-mi iau laptop-ul, au spus ca nu mai pot face nimic. Dupa o luna am incercat sa-l deschid si a mers cam o saptamana. Ma rog, poate reusesc sa-l faca pe al tau. Eu mi-am luat altul laughing

| Andreea0612 explică:

Oare mai pot salva tot ce am in el daca nu o sa se mai poata repara?

| Aniquel a răspuns (pentru Andreea0612):

Nu prea cred. Si eu aveam multe chestii pe el. Din fericire, am mai salvat cate ceva cand s-a deschis in saptamana aia.