| mihaeladulcikk a întrebat:

Dau FUNDA! si la ceilalti voturi...Baieti prefera fetele cuminti sau fetele usoare?

Răspuns Câştigător
| MsRightBaby a răspuns:

In general prefera fete cuminti ca iubite, dar si cele usoare pentru anumite distractii.Carui baiat i`ar place ca despre iubita sa sa se spuna tot felul de chestii.i`ar pata imaginea.deci logic ca s`ar afisa mai degraba cu o fata cuminte decat cu una "usoara"

43 răspunsuri:
| ReaPer_6576 a răspuns:

Eu unu as prefera o fata cuminte...

| alllexxx a răspuns:

Una cuminte cu restul baietilor, si sa fie nebunatica, cu mine happy

| corso a răspuns:

Eu le prefer pe ambele:d

| Kryss2404 a răspuns:

Eu personal le prefer pe cele cumintzi, fiindca stii ca nu or sa te inshele cu altul

| JasperJ a răspuns:

Fetele usoare, normal. Cele cuminti raman singure daca nu o sa se schimbe. Asa e in ziua de azi: fetele usoare sunt la putere.

| Daniichu a răspuns:

Ei prefera fetele cuminti care sunt usoare in pat laughing

| BuRn3231 a răspuns:

Fatele cuminti ca sunt innebunite dupa baietii rai.

| DeDimineata a răspuns:

Baieti aleg mereu fetele mai usoare oh go on Dar acum depinde de fiecare baiet happy deci nu iti garantez happy Fundita?

| DeliciousGirl19 a răspuns:

Cred ca prefera ceva gen nu pre cuminte ca poate vre ceva de la ea si poate fi vreo speriata. dar nici una usoara sa fi fost trecuta pe la 126 de barbati si dupa la el.tongue

| ioana_7907 a răspuns:

Depinde de fiecare, dar parerea mea este ca mai bine e sa ai o relatie cu o fata cuminte!

| viorel_8357 a răspuns:

Lol fetele usoare baieti mai curvari si cei care vor fetele cuminti sunt in general aia tocilari...

| Dianehh a răspuns:

Cate unpik din fiecare big grin

| GataMaGata a răspuns:

Stiti cum e cu fetele astea.cuminti(eu mai degraba les zice destepte) poti sa zici la cele care le intereseaza si aleceva in afara de cotza-cotza, adica se gandes la viitorul lor.c.vele fac ce fac si castiga bani pana intr-o anumita varsta...dar ce ''cuminte'' isi asigura viitroul, dar nici fara... nu sta, dar in ziua de azi bieti prefera pe asta ''usoare'''deoarece nu sunt in stare sa-si faca o relatie serioasa.

| oana_7143 a răspuns:

Hmm