| anonim_4396 a întrebat:

De ce prefera baietii fetele"usoare" decat fetele cuminti?

Răspuns Câştigător
| enverhoxha a răspuns:

Suntem cu toţii nişte obsedaţi sexual. Fetelor, umblaţi totdeauna în grupuri de cel puţin trei şi cu lenjerie blindată!

10 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Na Na Naa! Nu ne baga pe toti in aceeasi oala!

| crysty08 a răspuns:

Sunt si excepti te rog furmos:-W pentru ca nu stiu ce vor adica stiu vor doar sex

| ZEU93 a răspuns:

Sunt mai usor de cucerit

| Onutza14_4774 a răspuns:

Poi de obicei fetele cumint vor relati serioase... fetele "usoare" nu vor relati asa serioase.
Dar de obicei baieti care se cred smecheri si nah sunt orgoliosi prefera fete cuminti deoarece nu vor sasi strice imaginea cu fete "usoare" deoarece desprea aceste fete se aud multe zvonuriwinking
sper ca ti-am fost de folos:*

| lilboutique a răspuns:

Pt ca sunt mai usor de obtinutwinking

| gini2011 a răspuns:

Buna,baieti in ziua de azi cauta fete usoara pentru ca are mai mult tupeu si multe fite, dar eu zic ca tot fetele cumiti sunt la putere si cheara daca uni nu fac diferenta.Si in primul rand nu ne pretuieste dupa ce se despare de noi atunci isi da sema ce a pierdut, dupa ce sufera si el asa cum a suferit noi, asa am patit-o eu.

Răspuns utilizator avertizat
| danutz3000 a răspuns:

Pai de preferat cuminti si reletongue adica ca prietena mea am relatie buna si pot sa fac si ce vreau cu eatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce **** mananci Onutza14? esti baiat si nu stiu eu? daca nu esti baiat, de ce dreacului raspunzi la o intrebare de baieti?

baietii prefera fetele usoare pentru. sex, si cand le vine chefu, iau unele cuminti pentru. o relatie serioasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum spune si denumirea...