| mihaeladulcikk a întrebat:

Dau FUNDA! si la ceilalti voturi...Baieti prefera fetele cuminti sau fetele usoare?

Răspuns Câştigător
| 13 a răspuns:

Dupa vocabularul si nicknameul tau, trag concluzia ca si tu esti o fata "usoara". De ce intrebi asta acum? Ai observat ca dupa ce te cataloghezi ca "ocazie" nu mai vrea nimeni sa aiba o relatie serioasa cu tine? O fata "usoara" este alegerea oricarui baiat la varsta adolescentei cand hormonii alearga ca dupa 2 litrii de redbull. O fata cuminte este alegerea unui tanar indragostit care cauta fericire pe termen lung si nu ceva ce poate fi "strapuns" si dupa aia aruncat odata cu prezervativuhappy sper ca te-am lamurit. P.S. nu cred ca intrebarea ta face parte din gastronomie.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy normal ca un baiat alege o fata decenta, din toate punctele de vedere, numai daca baiatul vrea o relatie serioasa cu fata, daca nu isi va bate joc si de cea cuminte, asa ca oricum ai da tot rau e, aici depinde totul de fata daca vrea sa fie o fata cuminte, ori catalogata "usurica":d, cred ca exista un cod numai de baieti stiut, daca umbla cu o fata usoara, isi dau seama ca e doar pentru pacat...ptr baieti pe orice fata scrie doar SEX, nimic mai mult din pacatesad trist, dar adevaratstraight face

| maryngeorge a răspuns:

Eu prefer fetele cuminti

Răspuns utilizator avertizat
| steffyboy a răspuns:

Cei mai multi cele soare...Acu depinde si de varstabig grin

| mircea_5116 a răspuns:

In primul rand o fata ar trebui sa fie cat se poate de frumoasa, cool, sa aiba un conportament, de invidiat, si foarte salbatica,

acum depinde si de baiat, daca este un frustrat din ala care daca vede o fata se ascunde, sau daca este tipul de baiat care vrea sa inpresioneze, si sa actioneze, la fete trebuie sa le arati cine esti, ce poti, important este si socializarea dintre voi, cat si relatia,

| Neddme a răspuns:

Daca vor doar sex, or sa caute fete usoare, daca vor relatie fi sigura ca nu o sa isi faca o iubita care are reputatie de... happy

| alexandruta a răspuns:

Depinde de baiat

| andys4u a răspuns:

Nu! nu! nu! nu! eu te prefer asa cum esti! da-mi id tau sa ne cun mai bine

| Playerman a răspuns:

Fetele cuminti nu mai sunt la maoda ci fetel fierbintirolling on the floor

| vali09_5688 a răspuns:

Sunt de acord cu 13, adolescentii prefera fetele usoare pentru ca sunt in cautare de aventuri, iar cei ce vor o relatie serioasa cauta o fata cuminte.Mi se pare logic.