| oCiudata a întrebat:

De ce baietii prefera fetele "usoare" in loc de fetele cuminti?

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pentru ca alea nu pierd vremea ca alea cumintzi

| irina20 a răspuns:

Cedeaza mai usor. Daca ar vrea o relatie serioasa ar alege o fata cuminte.

| consiliera a răspuns:

Simplu:se pot culca mai repede cu ele.Cand au nevoie de o relatie pe termen mai lung o sa-si caute una serioasa, de casa sa aiba familie.Nu te stresa din cauza asta.Pana la urma tot tu vei fi cautata.Fii tu insati!

| consiliera a răspuns:

Nu zi hop.

| oCiudata explică:

Consiliera sa stii ca eu am o relatie de 3 ani jumatate(eram doar curioasa, de aceea am pus intrebarea), dar iti multumesc pentru raspunsul tau!:*:*

| catalinas_6487 a răspuns:

Nu neaparat! depinde de baiat si de ce isi doreste baiatul sa faca!

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Nu toti. Eu prefer fetele cuminti deoarece sunt mai calculate si mai linistite decat dracoicele alea care se tavalesc de la 13 ani cu toti golani de afara si comenteaza la tot si iti vine sa le dai numai pumni in gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate! Baietii prefera fetele "usoare". Fetele cuminti sunt preferate de catre barbatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru o noapte de sex(nu dragoste!).
A, si fetele cuminti nu se lasa, numa' daca te casatoresti cu ele.Deci sunt mai serioase(foarte!)si doresc sa-si intemeieze o familie, nu ca toate panaramele.

| HelPP a răspuns:

Orce baiat prefera fetele mai nebune la baieti ple place adrenalina sa traiasca in suspans nu vor fete normale stiu din propria experientahappy