| Nekochxn a întrebat:

De ce baietilor nu le plac fetele scunde? Si de ce oamenii scunzi nu sunt luati in serios? Sunt foarte scunda si sunt MEREU subestimata de catre prieteni si profesori.

5 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Nu generaliza, sunt baietii care nu tin conta de inaltime ba chiar le plac fetele petite, iar asta de subestimare tine de faptul ca se asocieaza inaltimea mica cu o atitudine copilareasca.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nimic statura, cu inteligenta!
Daca esti subestimeaza, inseamna ca esti mediocra si acolo trebuie tu sa lucrezi, ca sa le captezi atentia si sa te placa/aprecieze.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Esti din cauza atitudinii nu a inaltimii.

| Nekochxn explică (pentru Adry05):

Nu prea cred