| maraya a întrebat:

De ce cateodata ne simtim singuri? sad

Răspuns Câştigător
| BBdragutza a răspuns:

Pentru ca nu este persoana de care avem nevoie langa noi,de iubirea vietii noastre, dragostea care umple si face ca golul din sufletul nostru sa dispara! Acea persoana de care fiecare avem nevoie de ea, persoana iubita!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca nu e acea persoana de care avem nevoie langa noi...care sa umple golul...

| emima a răspuns:

Probabil si din cauza dispozitiei noastre sau e de vina viata care o ducem adica ne plictisim din orice